<< Poka wszystkie
Betoniarz/Cie郵a - Og這szenia W這c豉wek
Dodane: 12/06/2019 14:05:26
6 dni temu
INTERIMAX nale篡 do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsi瑿iorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufa這 nam wielu klient闚 biznesowych i indywidualnych! Jeste ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

Miejsce pracy: Francja, Gilly-sur-lsere (15 km od Genewy)

Zadania:
- monta, demonta szalunk闚 i zbroje (system SATECO)
- prace betoniarskie

Oferujemy:
-francusk umow o prac tymczasow (CTT)
-stawk godzinow+ 10% premii (prime precarite)
-dodatek 篡wieniowy 9€ netto/ dzie pracy
-mo磧iwo嗆 pracy w nadgodzinach p豉tnych+ 25%
-mo磧iwo嗆 otrzymania zaliczki
-prac w ekipie polskoj瞛ycznej
-zakwaterowanie i dojazd do pracy
-opiek zdalnego koordynatora przez ca造 czas trwania kontraktu
-pomoc w dope軟ieniu wszelkich formalno軼i przed wyjazdem

Wymagania:
- do鈍iadczenie w pracy jako Cie郵a- Betoniarz
- og鏊na sprawno嗆 fizyczna (praca fizyczna)
- zaanga穎wanie w powierzone obowi您ki
- umiej皻no嗆 pracy w zespole

Zarobki: 1600-2000€ netto/ msc (zale積ie od czasu pracy)
Aplikuj: rekrutacja.zagranica@interimax.com

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Krak闚.
2. Dane przetwarzane s w celu realizacji proces闚 rekrutacyjnych.
3. Dane mog by przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych us逝g w豉snych oraz naszych partner闚, zgodnie z wyra穎nymi zgodami.
4. Dane b璠 udost瘼niane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etap闚 rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dost瘼u do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.
Skontaktujemy si z wybranymi kandydatami
Kontakt:
REKRUTACJA
Telefon:
697800757

Ods這n: 3
      Zobacz Katalog W這c豉wskich Wizyt闚ek

WΜCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wloclawek.net-ogloszenia.pl